post

Zakup polisy na życie oznacza dziś wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań, jakie udostępnia  internet. To przede wszystkim wygodne porównywarki ubezpieczeniowe, które kojarzą zainteresowanych kupnem polisy z agentem ubezpieczeniowym. Kilka prostych kroków dzieli klienta od otrzymania gotowych ofert przygotowanych przez specjalistów.

 

Wygodne porównywarki ubezpieczeniowe kojarzą osoby zainteresowane kupnem polisy z agentem ubezpieczeniowym. Wystarczy kilka chwil, aby zostawić soje preferencje dotyczące ubezpieczenia i na tej podstawie otrzymać dopasowane rozwiązania, które można oczywiście modyfikować w trakcie spotkania z doradcą ubezpieczeniowym.

 

3 kroki

 

Klient, który wykorzystuje porównywarkę ubezpieczeniową do kupna polisy dla siebie, partnera, dziecka bądź współmałżonka powinien liczyć się z tym, że otrzyma co najmniej dwa telefony. Po wypełnieniu wszystkich kart formularza i przekazaniu danych do kontaktu (telefon komórkowy i ewentualnie adres e-mailowy) zadzwoni do niego pracownik call center celem weryfikacji danych i potwierdzenia chęci spotkania z agentem ubezpieczeniowym. Następnie dzwoni sam agent bądź agenci, którzy są gotowi przedstawić ofertę reprezentowanego towarzystwa w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Wszystko odbywa się bez pośpiechu i nie wymaga zobowiązań finansowych ani decyzyjnych.

 

Zanim jednak do spotkania dojdzie trzeba „przejść” etap porównania:

 

Krok 1 – wypełnić krótki formularz na temat zdrowia, wykonywanego zawodu, liczby posiadanych dzieci itp.

Krok 2 – podać dane kontaktowe celem weryfikacji oraz umówienia spotkania z agnentem

Krok 3 – ustalić sumę ubezpieczenia, na jaką chce się wykupić polisę

 

Czas i pieniądz

 

Porównanie ubezpieczenia i wybór, która polisa na życie będzie najlepsza, warto zrobić przez internet, dzięki czemu oszczędza się przede wszystkim cenny czas, który pochłonęłyby wizyty w towarzystwach ubezpieczeniowych i wydane na ten cel pieniądze na przejazd szczególnie gdy miejscem zamieszkania klienta nie jest duża miejscowość.